Paschim News

 • पश्चिमन्यूज संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१/२ गते
  ९३ पटक
  कञ्चनपुर ।

  चार दिन अघि वेपत्ता भएका एक युवकको शव फेला परेको छ । कृष्णपुर नगरपालिका ७ का १९ वर्षीय युवक सुविल बडायकको शव लम्वा चद्दरको न्युरा खोलामा फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  शव खाल्डोमा आधा गाडिएको अवस्थामा भेटिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय रैकवार विचुवाका प्रहरी नायब निरिक्षक दिल वहादुर कुँवरले जानकारी दिए । बडायकको टाउको र शरिर अलग गरिएको अवस्था छ ।

  उनको हत्या गरेको आशंकामा एक स्थानीय युवतीसहित दुई जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा कृष्णपुर नगरपालिका ७ की १६ वर्षीया किशोरी शिवानी राना, सोही स्थानका १८ वर्षीय अयोध्या राना र १८ वर्षकै प्रमोद राना रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  कृष्णपुर नगरपालिका ८ मा बस्दै आएका बडायक गत चैत २८ गते स्थानीयको विवाहमा रैकवार विचुवाको कलुवापुर गएका थिए । सोही दिन साँझदेखि सम्पर्कबिहीन भएका बडायकको प्रहरीले सोमबार बिहान टि–सर्ट रगतले लतपतिएको अवस्थामा खेतमा फेला पारेको थियो।

  टिसर्ट फेला परेपछि घटनाको अनुसन्धान गर्न प्रहरीले तालिमप्राप्त कुकुर परिचालन गरेको थियो । घटनाबारे थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनको खोजीमा प्रहरीले सहयोग नगरेको भन्दै स्थानीयले विरोध प्रदर्शन गरेका छन् ।

  आक्रोशित स्थानीयले ईलाका प्रहरी चौकी रैकवार विचुवा घेराउ गर्नका साथै टायर बालेर सडकमा चक्काजाम गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्