Paschim News

 • पश्चिमन्यूज संवाददाता प्रकाशित : २०७५/१०/२७ गते
  १८२ पटक
  नेपालगन्ज ।

  उच्च सुरक्षाका साथ साझको ४ः४५ बजे बाँकेको खजुरा महोत्सवमा झुल्केका नायक अनमोल केसीलाई देख्दा दर्शकको तालीको सिमा नै थिएन । महोत्सवस्थल गुञ्जमान भयो ।

  स्टेज चढे सगै क्याप्टेन चलचित्रमा उनले अभिनय गरेको गित ‘रहर छ सँगै’ बोलको गीतमा नाचे । उनको डान्समा खजुरा समेत झुमेको भान हुन्थो । केहि फिल्मका डाइलग सुनाए लगतै यतियति पानी गंगाइरानी बोलको गीतमा पनि नायक केसीले नृत्य गरेका थिए ।

  नृत्य सगै उनले स्टेजबाटै दर्शकसँग सेल्फी पनि खिचे ।

  उनले दर्शकसँग कुरागर्दै अहिले सम्मकै अत्यधिक माया बाँकेको खजुरामा पाएको बताए । झण्डै २४ हजार दर्शकहरुको भिडमा अनमोलले क्याप्टेन चलचित्रको प्रचारको लागि पुनः नेपालगन्ज आउने प्रतिवद्धता जनाए । ‘म नेपालगन्ज आउँछु,’ उनले भने, ‘सँगै बसेर फिल्म् हेर्नुपर्छ है ।’

  अनमोल सगै गायिका तृप्ती खड्का, भुमिका शाह, मोडल रुविना अधिकारी लगाएतले प्रस्तुति राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्